Pokój 1 osobowy                - 160 zł

Pokój 2 osobowy                - 260 zł

Pokój 3 osobowy                - 300 zł

Pokój 4 osobowy                - 340 zł

 

Apartament typu standard  - 360 zł

Nasz apartament jest klimatyzowany, wyposażony w podwójne łóżko oraz łazienkę z kabiną prysznicową i wanną, szafę ubraniową, biurko, płaski telewizor oraz bezprzewodowy internet. Do dyspozycji gości pozostaje również przestronny parking, bilard, restauracja bankietowa, bistro oraz winda. Część pokoi posiada taras. Hotel dysponuje również pokojem i łazienką przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Każdy pokój 3 osobowy jest klimatyzowany i wyposażony jest w łóżka oraz łazienkę z kabiną prysznicową, szafę ubraniową, biurko, płaski telewizor oraz bezprzewodowy internet. Do dyspozycji gości pozostaje również przestronny parking, bilard, restauracja bankietowa, bistro oraz winda. Część pokoi posiada taras. Hotel dysponuje również pokojem i łazienką przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Każdy pokój 4 osobowy jest klimatyzowany i wyposażony jest w łóżka oraz łazienkę z kabiną prysznicową, szafę ubraniową, biurko, płaski telewizor oraz bezprzewodowy internet. Do dyspozycji gości pozostaje również przestronny parking, bilard, restauracja bankietowa, bistro oraz winda. Część pokoi posiada taras. Hotel dysponuje również pokojem i łazienką przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Każdy pokój 2 osobowy jest klimatyzowany i wyposażony jest w łóżka oraz łazienkę z kabiną prysznicową, szafę ubraniową, biurko, płaski telewizor oraz bezprzewodowy internet. Do dyspozycji gości pozostaje również przestronny parking, bilard, restauracja bankietowa, bistro oraz winda. Część pokoi posiada taras. Hotel dysponuje również pokojem i łazienką przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych.