Kontakt

Grzymały Szczepankowskie 1A,
18-400 Grzymały Szczepankowskie
Email:
recepcja@viabalticahotel.pl

Telefon: +48 86 224 51 45

side-area-cards

Śledź nas

Via Baltica Hotel Łomża | Noclegi w Łomży

  /  Konferencje   /  Nowości   /  Magiczne połączenie butelkowej zieleni, bieli i złota: Wesele Marty i Damiana w sali Via Baltica Łomża

Magiczne połączenie butelkowej zieleni, bieli i złota: Wesele Marty i Damiana w sali Via Baltica Łomża

26 sierpnia 2023 roku to dzień, który na zawsze wryje się w pamięć Marty i Damiana oraz wszystkich, którzy mieli przyjemność uczestniczyć w ich niezwykłym weselu. Sala Via Baltica w Łomży stała się areną dla magii, elegancji i miłości, a butelkowa zieleń, biel i złoto były kolorami, które rządziły tym wyjątkowym dniem.

Kolorystyka wybrana przez parę młodą była niczym połączenie trzech księżyców na nocnym niebie. Butelkowa zieleń, biel i złoto tworzyły harmonijny zestaw, który oddawał zarówno świeżość i naturalność, jak i wyjątkową elegancję. Zieleń była jak tchnienie natury, biel symbolizowała czystość uczuć, a złoto dodawało blasku i wspaniałości.

Słodki stół na tym weselu to było prawdziwe dzieło sztuki. Torty przystrojone złotymi i zielonymi detalami, pięknie ułożone ciasteczka i wykwintne lizaki – wszystko to tworzyło prawdziwą ucztę dla podniebienia i zmysłów. To było miejsce, gdzie smakowało się miłość i pasję, jaką para wkładała w przygotowania.

Wesele Marty i Damiana w Sali Via Baltica w Łomży było prawdziwym spektaklem kolorów, elegancji i miłości. Butelkowa zieleń, biel i złoto stworzyły niezwykłą aurę, która otaczała wszystkich gości. To było nie tylko wydarzenie, ale i manifestacja ich miłości oraz dbałości o każdy element tego wyjątkowego dnia.

Życzymy nowożeńcom wiecznej szczęśliwości, której piękno równie mocno będzie świecić jak złoto tego dnia!

You don't have permission to register