Kontakt

Grzymały Szczepankowskie 1A,
18-400 Grzymały Szczepankowskie
Email:
recepcja@viabalticahotel.pl

Telefon: +48 86 224 51 45

side-area-cards

Śledź nas

Via Baltica Hotel Łomża | Noclegi w Łomży

  /  Wesela   /  Wesele Adrianny i Krzysztofa w sali ViaBaltica Łomża

Wesele Adrianny i Krzysztofa w sali ViaBaltica Łomża

W dniu, którego niezapomniane chwile i magia przemieniły się w rzeczywistość, Adrianna i Krzysztof powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Ich wesele, które odbyło się w prestiżowej Sali ViaBaltica w Łomży, było prawdziwym dziełem sztuki. Czernie i złoto to kolory, które przykuwały uwagę i zachwycały gości przez całą noc.

Sala ViaBaltica Łomża, pełna elegancji i wyrafinowania, przyjęła nowożeńców i ich gości w złotym i czarnym wydaniu. Stoły ustawione w okręgi, przykryte eleganckimi czarnymi obrusami, a zastawa w kolorach bieli i złota dodawała całości blasku i luksusu. To było jak podróż w świat pełen luksusu i elegancji.

Detale na tym weselu były tak samo ważne jak całość. Kwiatowe dekoracje na stołach, subtelne świece i eleganckie menu w kolorach złota i czerni – to były elementy, które tworzyły niepowtarzalny klimat tej uroczystości.

Słodki stół tego wesela był prawdziwą ucztą dla podniebienia i zmysłów. Torty ozdobione złotymi detalami, makaroniki w zieleni i lśniące czekoladki – to tylko niektóre elementy, które skusiły gości. Słodki stół to miejsce, gdzie smakowała się miłość, jaka towarzyszyła temu wyjątkowemu dniu.

Wesele Adrianny i Krzysztofa na Sali ViaBaltica Łomża było niezapomnianym wydarzeniem, które pozostanie w sercach gości na długo. Połączenie czerni i blasku złota, detale, które kradły serca i napis nad młodymi jak gwiazdy na niebie – to wszystko tworzyło magiczną atmosferę tego dnia.

Życzymy nowożeńcom miłości równie wiecznej i nieśmiertelnej, jak gwiazdy na nocnym niebie. To było wesele, które na zawsze pozostanie w pamięci i sercach.

You don't have permission to register