Kontakt

Grzymały Szczepankowskie 1A,
18-400 Grzymały Szczepankowskie
Email:
recepcja@viabalticahotel.pl

Telefon: +48 86 224 51 45

side-area-cards

Śledź nas

Via Baltica Hotel Łomża | Noclegi w Łomży

  /  Konferencje   /  Niezapomniana impreza urodzinowa z gośćmi wyjątkowymi – Piękni i Młodzi Magdalena Narożna w ViaBaltica Łomża

Niezapomniana impreza urodzinowa z gośćmi wyjątkowymi – Piękni i Młodzi Magdalena Narożna w ViaBaltica Łomża

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy wierzą, że życie pełne jest niespodzianek i magicznych chwil, to wydarzenie, które miało miejsce niedawno w ViaBaltica Łomża, na pewno Cię zachwyci. Ostatnia impreza urodzinowa, która odbyła się w naszej sali weselnej, stała się wyjątkową okazją do świętowania i tworzenia niezapomnianych wspomnień. Dlaczego? Bo mieliśmy przyjemność gościć niesamowity zespół – Piękni i Młodzi Magdalena Narożna!

Piękni i Młodzi to zespół muzyczny, który zdobył serca słuchaczy swoim wyjątkowym talentem i energią sceny. Magdalena Narożna, wokalistka grupy, to prawdziwa gwiazda, która swoim głosem i charyzmą potrafi poruszyć każde serce. Wspólnie z zespołem tworzą niepowtarzalny klimat na każdej imprezie.

Impreza urodzinowa z gośćmi tak wyjątkowymi, jak zespół Piękni i Młodzi Magdalena Narożna, była prawdziwym spektaklem muzyki, tańca i radości. To dowód na to, że ViaBaltica Łomża to miejsce, w którym tworzą się niezapomniane chwile i spełniają marzenia.

Jeśli szukasz miejsca na organizację swojego wyjątkowego wydarzenia, niezależnie od tego, czy to będzie wesele, urodziny, czy inna okazja, ViaBaltica Łomża jest gotowa, by Cię gościć. Przekonaj się, że Twoje marzenia mogą stać się rzeczywistością w naszej pięknej i wszechstronnej sali weselnej.

Muzyka łączy pokolenia, a ViaBaltica łączy ludzi.

You don't have permission to register