Kontakt

Grzymały Szczepankowskie 1A,
18-400 Grzymały Szczepankowskie
Email:
recepcja@viabalticahotel.pl

Telefon: +48 86 224 51 45

side-area-cards

Śledź nas

Via Baltica Hotel Łomża | Noclegi w Łomży

  /  Konferencje   /  Muzyczna śmietanka października w hotelu Via Baltica!

Muzyczna śmietanka października w hotelu Via Baltica!

Październik to zdecydowanie jeden z tych miesięcy, których nie można przegapić w Hotelu Via Baltica! Byliśmy świadkami niezwykłych wydarzeń muzycznych, które zapadną w pamięci na długo. W ostatnich tygodniach naszego hotelu odwiedzili wyjątkowi artyści z gatunku disco polo, a każdy z nich dostarczył niezapomnianych wrażeń muzycznych.


Jednym z hucznych wydarzeń był koncert zespołu Fokus Disco Polo, który miał miejsce na naszej scenie. Zespół ten jest znany z energetycznych i tanecznych utworów, które biją rekordy popularności na parkietach tanecznych. Podczas koncertu Fokus Disco Polo, nasi goście mieli okazję tańczyć i śpiewać przy hitach takich jak „OGIEŃ W SOBIE MASZ,” „NIGDY NIE ŻAŁUJ” i wiele innych. To był wieczór pełen zabawy i tanecznych rytmów.

Ale to nie koniec muzycznych atrakcji! Mieliśmy również zaszczyt gościć zespół Papa Dance, który zyskał ogromną popularność w latach 80. Ich koncert był prawdziwym hołdem dla nostalgii, przypominając nam największe przeboje, które podbijały listy przebojów w tamtych latach. Zespół Papa Dance dostarczył publiczności mnóstwo radości i tańca, sprawiając, że wszyscy poczuli się jakby wrócili w czasie.

Dla naszego hotelu to było niezwykle ekscytujące doświadczenie, gościć tak utalentowane zespoły disco polo i dostarczać naszym gościom niezapomnianych chwil muzycznych. Jesteśmy dumni, że mogliśmy stać się areną dla tych wyjątkowych wydarzeń.

You don't have permission to register